Rekrutacja trwa jeszcze

Rekrutacja trwa jeszcze

Co nas wyróżnia?
1
miejsce w globalnym rankingu
Jesteśmy najlepszą polską uczelnią według międzynarodowego rankingu U-Multirank przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej. Znajdujemy się w gronie 8% najwyżej ocenionych szkół wyższych całego świata, tuż obok Harvard University czy Massachusetts Institute of Technology.
5
lat na topie
Studiuj najlepsze prawo! Od 5 lat nasz Wydział Prawa i Administracji jest niekwestionowanym liderem wśród uczelni niepublicznych w najważniejszych rankingach - Dziennika Gazety Prawnej oraz Rzeczpospolitej. Nasze prawo szczyci się też najwyższą z możliwych, wyróżniającą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
2
dyplomy – polski i brytyjski
Nie musisz wyjeżdżać, by ukończyć zagraniczną uczelnię. Nasze anglojęzyczne programy studiów tworzymy wspólnie z prestizowym brytyjskim Coventry University. Dlatego studiując na jednym wybranym kierunku w Łazarskim możesz uzyskać aż dwa dyplomy - polski i brytyjski.
Wybitni i cenieni wykładowcy

Nasi wykładowcy to ponad 250 uznanych ekspertów. Zajęcia prowadzą w sposób interaktywny, dzięki czemu są zawsze blisko Ciebie. Nie tylko przekazują praktyczne umiejętności, ale potrafią zarazić entuzjazmem i pasją. Chętnie porozmawiają z Tobą także po zajęciach – możesz liczyć na mentorską opiekę i pomoc w sprawach dotyczących programu studiów i nie tylko.

Jerzy Stępień
Jerzy Stępień
były Prezes Trybunału Konstytucyjnego
gen. prof. Stanisław Koziej
gen. prof. Stanisław Koziej
były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego
dr. hab. Robert Gwiazdowski
dr. hab. Robert Gwiazdowski
Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie
prof. dr. hab. Anna Konert
prof. dr. hab. Anna Konert
wiceprezes Polskiego Klubu Lotniczego
Małgorzata Marczak
Małgorzata Marczak
TVN Media Sp. z o.o.
dr Andrzej Garapich
dr Andrzej Garapich
prezes PBI
Maciej Filipkowski
Maciej Filipkowski
były wiceprezes Samsung Electronics Polska
Wiesław Thor
Wiesław Thor
Wiceprezes banku BRE
Praktyczne programy nauczania

W Łazarskim zdobędziesz przede wszystkim specjalistyczne kompetencje poszukiwane na polskim i międzynarodowym rynku pracy.
Programy studiów przygotowujemy w stałej współpracy z najlepszymi praktykami biznesu i prawa. Nad każdą nową specjalnością czuwa ekspert-mentor w danej dziedzinie. Powołaliśmy Radę Biznesu, która stale dba o to, by zakres merytoryczny naszych studiów zawsze odpowiadał aktualnym wymaganiom rynku. Dzięki temu masz pewność, że uczysz się tego, co rzeczywiście wykorzystasz w przyszłej pracy zawodowej.

 

 

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

(5-LETNIE)

STUDIA LICENCJACKIE

(3-LETNIE)

STUDIA MAGISTERSKIE UZUPEŁNIAJĄCE

(2-LETNIE)

KURSY JĘZYKÓW OBCYCH

Student w centrum uwagi

Studia to przede wszystkim dawka solidnej i użytecznej wiedzy.
To również znakomity czas, by kształtować siebie jako człowieka.
Łazarski to idealne miejsce, by zdobyć to wszystko.

 

 

Tutoring
Już od pierwszego roku możesz być objęty opieką tutora – wykładowcy. Wspólnie z nim zgłębiasz swoje zainteresowania, poznajesz możliwości rozwoju, odkrywasz mocne strony i kształtujesz przyszłą ściężkę zawodową.
Wszechstronny rozwój
Możesz działać w 20 kołach naukowych, 18 klubach zainteresowań, 3 drużynach sportowych i zespole muzycznym. Dzięki temu z nami rozwiniesz swoje naukowe i pozanaukowe zdolności i zaintersowania.
Indywidualny tok studiów
Oferujemy elastyczny program zajęć, dzięki któremu połączysz studia, pracę i swoje pasje. Samodzielnie ułożysz swój pan zajęć i skoncentrujesz się na przedmiotach, które najbardziej Cię interesują.
Międzynarodowa atmosfera
Współpracujemy z ponad 90 uczelniami z całego świata, a ponad 80% osób na studiach anglojęzycznych to osoby z zagranicy. Dzięki temu nie wyjeżdżając z kraju, możesz zdobyć międzynarodowe kontakty oraz nauczyć się działać w wielokulturowym środowisku.
Komfortowy Kampus
Nasz kampus znajduje się w dogodnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie. Nieustannie go rozwijamy pod kątem potrzeb naszych studentów. Do twojej dyspozycji są 3 bary, 2 przestronne parkingi, bezpłatne wi-fi czy specjalne strefy wypoczynku.
Zastanawiasz się, jaki kierunek wybrać?
Pomożemy Ci!

Jeżeli wciąż wahasz się nad wyborem odpowiednich dla siebie studiów, zgłoś się do Działu Rekrutacji. Nasi doradcy pomogą Ci podjąć decyzję o tym, jaki kierunek najlepiej odpowiada Twoim predyspozycjom i potrzebom.

Dział Rekrutacji (sektor E, parter, pokój 39)
rekrutacja@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 555

czynne:
poniedziałek - piątek: od 9:00 do 18:00
sobota: od 9:00 do 14:00

Pamiętaj. Z każdym studenckim problemem możesz zawsze zwrócić się do Student Help Desk. Pomagamy zaaklimatyzować się w Warszawie, wypełnić dokumenty czy zalegalizować pobyt. Rozwiązujemy także niestandardowe problemy!

Student Help Desk (sektor E, parter, pokój 41)
dr Łukasz Wieczorek
l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 507

Chcesz wiedzieć więcej?