Co nas wyróżnia?
1
miejsce w globalnym rankingu
Jesteśmy najlepszą polską uczelnią według międzynarodowego rankingu U-Multirank przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej. Ponadto znajdujemy się w gronie 8% najwyżej ocenionych szkół wyższych całego świata, tuż obok Harvard University czy Massachusetts Institute of Technology.
5
lat na topie
Łazarski to studia na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych. Nasz Wydział Prawa i Administracji jest od 5 lat liderem rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej, znajdujemy sie w ścisłej czołówce rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw, wygrywamy konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą.
2
dyplomy – polski i brytyjski
Nie musisz wyjeżdżać, by ukończyć zagraniczną uczelnię. Nasze anglojęzyczne programy studiów tworzymy wspólnie z Boston University i Coventry University. Dlatego studiując na jednym wybranym kierunku w Łazarskim możesz uzyskać aż dwa dyplomy - polski i brytyjski.
Praktyczne programy nauczania

Programy studiów przygotowujemy w stałej współpracy z najlepszymi praktykami biznesu i prawa. Nad każdą nową specjalnością czuwa ekspert-mentor w danej dziedzinie. Powołaliśmy Radę Biznesu, która stale dba o to, by zakres merytoryczny naszych studiów zawsze odpowiadał aktualnym wymaganiom rynku. Dzięki tak nabytym umiejętnościom szybko odnajdziesz się w swojej pierwszej pracy.

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

(5-LETNIE)

STUDIA LICENCJACKIE

(3-LETNIE)

STUDIA MAGISTERSKIE UZUPEŁNIAJĄCE

(2-LETNIE)

KURSY JĘZYKÓW OBCYCH

Branżowe certyfikaty na studiach

Już na studiach możesz potwierdzić swoje kompetencje branżowymi certyfikatami, które zwiększą Twoje szanse na rynku pracy. Na naszych kursach zdobędziesz odpowiednie przygotowanie na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w wybranych przez siebie dziedzinach.

International Legal Skills
Kurs nauczy Cię myślenia prawniczego w międzynarodowym środowisku. Po jego ukończeniu otrzymasz prestiżowy certyfikat Center for International Legal Studies (CILS) w Salzburgu w Austrii.
Studium Prawa Rosyjskiego
Kurs prowadzony jest przez profesorów z Moskwy i Sankt Petersburga. Otrzymasz dyplom Instytutu Prawniczego w Sankt Petersburgu oraz Uczelni Łazarskiego, a także rosyjskie świadectwo o podwyższeniu kwalifikacji.
Szkoła Porównawczego Prawa Azjatyckiego
Otrzymasz świadectwo ukończenia Szkoły Porównawczego Prawa Azjatyckiego Uczelni Łazarskiego. W ramach kursu odbędziesz dodatkowo 40 dodatkowych godzin nauki języka chińskiego.
Szkoła Prawa Francuskiego
Otrzymasz świadectwo ukończenia Szkoły Prawa Francuskiego Uczelni Łazarskiego, a dwóch najlepszych absolwentów zyska możliwość odbycia praktyk w kancelarii Gide Loyrette Nouel w Warszawie.
Szkoła Prawa Niemieckiego
Otrzymasz świadectwo ukończenia Szkoły Prawa Niemieckiego Uczelni Łazarskiego, a dwóch najlepszych absolwentów zyska możliwość odbycia praktyk w berlińskiej kancelarii Rechtsanwälte Und Notare.
Wybitni i cenieni wykładowcy

Grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa. Szczycimy się najbardziej uznanymi nazwiskami w świecie naukowym. Na zajęciach spotkasz także najlepszych praktyków biznesu.

Jerzy Stępień
Jerzy Stępień
były Prezes Trybunału Konstytucyjnego
gen. prof. Stanisław Koziej
gen. prof. Stanisław Koziej
szef BNN
dr. hab. Robert Gwiazdowski
dr. hab. Robert Gwiazdowski
Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie
Małgorzata Marczak
Małgorzata Marczak
TVN Media Sp. z o.o.
Andrzej Garapich
Andrzej Garapich
PBI
Maciej Filipkowski
Maciej Filipkowski
były wiceprezes Samsung Electronics Polska
Wiesław Thor
Wiesław Thor
Wiceprezes banku BRE
Indywidualny tok studiów

Oferujemy elastyczny program zajęć, dzięki któremu połączysz studia, pracę i swoje pasje. Samodzielnie ułożysz swój pan zajęć i skoncentrujesz się na przedmiotach, które najbardziej Cię interesują.

Jesteśmy dla ciebie

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Nie tworzymy barier, pomagamy. A przede wszystkim nam zależy. Zależy, aby studia upłynęły Ci w życzliwej atmosferze. Dbamy o Twoje prawa, dajemy możliwość rozwoju i pomagamy rozpocząć karierę zawodową.

Pomagamy Ci stawiać pierwsze kroki na Uczelni
Doradzamy w kształtowaniu indywidualnego toku studiów
Pośredniczymy w poszukiwaniu mieszkania, organizujemy warsztaty
Ułatwiamy dostęp do praktyk i wyjazdów zagranicznych
Zastanawiasz się, jaki kierunek wybrać?
Pomożemy Ci!

Jeżeli wciąż wahasz się nad wyborem odpowiednich dla siebie studiów, zgłoś się do Działu Rekrutacji. Nasi doradcy pomogą Ci podjąć decyzję o tym, jaki kierunek najlepiej odpowiada Twoim predyspozycjom i potrzebom.

Dział Rekrutacji (sektor E, parter, pokój 39)
rekrutacja@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 555

czynne:
poniedziałek - piątek: od 9:00 do 18:00
sobota: od 9:00 do 14:00

Pamiętaj. Z każdym studenckim problemem możesz zawsze zwrócić się do Student Help Desk. Pomagamy zaaklimatyzować się w Warszawie, wypełnić dokumenty czy zalegalizować pobyt. Rozwiązujemy także niestandardowe problemy!

Student Help Desk (sektor E, parter, pokój 41)
dr Łukasz Wieczorek
l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 507

Chcesz wiedzieć więcej?