Studia to przede wszystkim dawka solidnej i użytecznej wiedzy.
To również znakomity czas, by kształtować siebie jako człowieka.
Łazarski to idealne miejsce, by zdobyć to wszystko.

Wszechstronny rozwój

Możesz działać w 20 kołach naukowych, 18 klubach zainteresowań, 3 drużynach sportowych i zespole muzycznym. Z nami rozwiniesz swoje naukowe i pozanaukowe zdolności i zainteresowania.

Indywidualny tok studiów

Oferujemy elastyczny program zajęć, dzięki któremu połączysz studia, pracę i swoje pasje. Samodzielnie ułożysz swój plan zajęć i skoncentrujesz się na przedmiotach, które najbardziej Cię interesują.

Międzynarodowa atmosfera

Współpracujemy z ponad 90 uczelniami z całego świata, a ponad 80% osób na studiach anglojęzycznych to osoby z zagranicy. Dzięki temu nie wyjeżdżając z kraju, możesz zdobyć międzynarodowe kontakty oraz nauczyć się działać w wielokulturowym środowisku.

Komfortowy kampus

Nasz kampus znajduje się w dogodnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie. Nieustannie go rozwijamy pod kątem potrzeb naszych studentów. Do twojej dyspozycji są 3 bary, 2 przestronne parkingi, bezpłatne wi-fi czy specjalne strefy wypoczynku.

Złóż dokumenty w biurze rekrutacji

Dostarcz osobiście, pocztą lub mailem: suplement do dyplomu lub kartę przebiegu studiów oraz odpowiednie podanie o przeniesienie.

Podania na Wydział Medyczny można składać wyłącznie do 15.09.2023 roku.

Zapoznaj się z decyzją Dziekana

Po rozpatrzeniu podania przez Dziekana skontaktujemy się z Tobą, abyś zapoznał się z decyzją oraz z indywidualnie przygotowanym programem studiów. Jeśli zaproponowany program studiów będzie Ci odpowiadał, zapisz się na studia według poniższych kroków.

Zarejestruj się online

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo i szybko. Wypełnij formularz rekrutacyjny on-line i dołącz do grona naszych studentów.

Dokonaj opłaty rekrutacyjnej i złóż dokumenty

Sprawdź poniżej, jakie dokumenty musisz złożyć i jakie opłaty wnieść, by dokończyć proces rekrutacji.

Zostań studentem

Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego. Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki. Sprawdź je.